Om senteret

Vestkanten Storsenter er et bydelssenter og er kanskje størst i landet innen kombinasjonen handel og opplevelse.

På Vestkanten Storsenter finner du blant annet badeland, ishall, curling, kultursal, bowling og bibliotek.

Senteret ligger ca. åtte minutter fra Bergen sentrum, strategisk plassert i knutepunktet mellom kommunene Askøy og Fjell (Sotra).

Parkering

Vi har 1000 parkeringsplasser hvor du kan stå gratis i 2 timer. Du finner mer informasjon om parkering her.

Hundeparkering

Hundeparkering finner du på 0-plan i parkeringshuset utenfor KID

Leie av stand på Vestkanten

Kontakt Clear Channel Norway per mail.

Postkontor

Post i butikk finner du hos OBS! Vestkanten i 1. etasje.

Lån av rullestol

Rullestol kan lånes i kundeinformasjonen.


Kontaktinformasjon

Kundeservice

55 50 77 00 / informasjon@vestkanten.no

Senterdirektør Rolf Tvedte

55 50 77 88 / rolf.tvedte@olavthon.no

Markedssjef Ole Konrad Fjeldstad Iversen

55 50 77 08 / ole.iversen@olavthon.no

Markedskoordinator Cecilie G. Andresen

55 50 77 05 / cecilie.andresen@olavthon.no

Grafisk designer Gunnhild H. Vevatne

55 50 77 15 / gunnhild.vevatne@olavthon.no

Markedskoordinator Susanne N. Ørbeck

55 50 77 15 / susanne.orbeck@olavthon.no

Driftssjef Geirmund Hopland

55 50 77 11 / geirmund.hopland@olavthon.no

Sikkerhetssjef Rune Kvicksson

55 50 77 13 / rune.kvicksson@olavthon.no

Daglig leder i Vannkanten Badeland og stiftelsen iskanten ishall Mette Thormodsen

55 50 77 95 / mette.thormodsen@olavthon.no

Driftsleder for vannkanten og iskanten Stig Inge Sjursen

55 50 77 84 / stig.sjursen@olavthon.no