Om senteret

Vestkanten Storsenter er et bydelssenter og er kanskje størst i landet innen kombinasjonen handel og opplevelse.

På Vestkanten Storsenter finner du blant annet badeland, ishall, curling, minigolf, kultursal, bowling og bibliotek.

Senteret ligger ca. åtte minutter fra Bergen sentrum, strategisk plassert i knutepunktet mellom kommunene Askøy og Øygarden (Sotra).

Parkering

Vi har 1000 parkeringsplasser hvor du kan stå gratis i 2 timer. Du finner mer informasjon om parkering her.

Hundeparkering

Hundeparkering finner du på 0-plan i parkeringshuset utenfor KID

Leie av stand på Vestkanten

Kontakt Clear Channel Norway per mail.

Postkontor

Post i butikk finner du hos OBS! Vestkanten i 1. etasje.

Lån av rullestol

Rullestol kan lånes i kundeinformasjonen.


Kontaktinformasjon

Kundeservice

55 50 77 00 / informasjon@vestkanten.no

Senterdirektør Rolf Tvedte

rolf.tvedte@olavthon.no

Markedssjef Ole Konrad Fjeldstad Iversen

ole.iversen@olavthon.no

Markedskoordinator Cecilie G. Andresen

cecilie.andresen@olavthon.no

Grafisk designer Gunnhild H. Vevatne

gunnhild.vevatne@olavthon.no

Digital markedsfører Britt Rustøen

britt.rustoen@olavthon.no

Sikkerhetssjef Rune Kvicksson

rune.kvicksson@olavthon.no

Daglig leder i Badeland og stiftelsen Ishall Mette Thormodsen

55 50 77 95 / mette.thormodsen@olavthon.no

Driftsleder for Badeland og Ishall Stig Inge Sjursen

55 50 77 84 / stig.sjursen@olavthon.no